(ВИДЕО) Возач, пред себе видел нешто чудно: Следел призор кој се гледа само еднаш во животот – а, можеби ниту тогаш!

Кога ќе ја видите оваа снимка веројатно веднаш ќе се сетите на библиските клетви…
Група пријатели се возела во автомобил кога пред себе виделе нешто чудно.
Се возеле низ Саудиска Арабија па мислеле дека чудниот облак пред нив е некоја помала пустинска олуја, но како се приближиле сфатиле дека станува збор за нешто друго.
Погледнете што снимиле:


Тоа, всушност, бил облак со скакулци каков, веројатно, ретко се гледа…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …