(ВИДЕО) Во скопски ресторан бакшиш од 6.000 евра, за една песна!

Пејачката Андријана Костадиновска добила бакшиш 6.илјади евра на свадба и крштевка во еден скопски ресторанот.
Во изјава за Либертас, Андријана вели дека била шокирана, но дека веројатно им ја погодила песната на гостите.
Во видеото подолу, банкнотите од по 500. евра ги добива на песната „Милионерче“. Пејачката рекла дека со парите планира да си купи автомобил.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …