(ВИДЕО) Социјалните мрежи „горат“ поради видеото на кралската двојка: Кејт Мидлтон бесрамно „го удрила“ Вилијам!

Принцот Вилијам и принцезата Кејт Мидлтон неодамна присуствуваа на доделувањето на наградите БАФТА.
Кралскиот пар на црвениот тепих прошетал во елегантни комбинации, но вниманието на јавноста сепак го привлече движењето со раката на убавата Кејт Мидлтон.
Имено, додека принцот и принцезата се шетале по црвениот тепих, Кејт одлучила дека е вистинскиот момент да го плесне нејзиниот сопруг по задникот. Како што обично се случува, видеото набрзо се прошири на социјалните мрежи, а самиот Вилијам, според корисниците на Инстаграм, е виновникот.
„Таа сакаше да го држи за рака, а тој доби удар по задникот“, „Разочаран сум што не сакаше да ја држи за рака“, се само дел од коментарите.

View this post on Instagram

A post shared by Vogue (@voguemagazine)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Мајска сесија – музичка временска машина по повод Europe Day 2024

Дали сте подготвени за мајска сесија? Но, овој пат не испитна, туку музичка и патувачка! …