(ВИДЕО) СКРИЕНА КАМЕРА – ТАКСИСТ ПОВЕЗОЛ ПИЈАНА ДЕВОЈКА И МУ С ЕОСТАВРИЛ НАЈЛУДИОТ СОН: Немала да му плати па го направила ОВА!

Работата на таксист не е многу лесна. Исто како што клиентите не знаат кој ги вози, така и возачите не знаат кој влегол во нивното возило.
Понекогаш клиентот може да биде убава и атрактивна дама.
Точно такво нешто се случи со овој таксист кој повезол пијана девојка, која наместо пари решила да му „плати“ на друг начин…


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Национално триатлон првенство – Дојран 2024

Викендов во Дојран, во организација на Триатлон федерација на Македонија и Општина Дојран, ќе се …