(ВИДЕО) СКАНДАЛ – СРЕДЕ КОНЦЕРТ УРИНИРАЛА НА ФАН! Пејачката ГО ЗГРОЗИЛА СВЕТОТ: Се појавила ШОК снимка од која се превртува желудникот!

Пејачката на рок бендот Brass Against, Софија Уриста ги шокираше фановите кога за време на концертот уринираше на лицето на еден обожавател.


Видеото кое кружи на социјалните мрежи ги згрозила и фановите и целата јавност, а ситуацијата се случила на концерт.Пејачката на рок бендот Brass Against, Софија Уриста ги шокирала фановите кога за време на концертот уринирала на лицето на еден обожавател.


Видеото кое кружи на социјалните мрежи ги згрози и фановите и целата јавност, а ситуацијата се случила на концертот.По ова следувало јавно соопштение на бендот во кој се извиниле за инцидентот во име на пејачката, но фановите се уште се згрозени од тоа што се случило.


„Синоќа си поминавме одлично на фестивалот во Дејтон. Софија се занесе, тоа не е нешто што останатите го очекувавме и нема да го видите повторно на нашите концерти“, велат од бендот.

Иако коментарите на објавата биле отфрлени, неколку корисници на Инстаграм ги нападнале во претходната објава во која најавуваат европска турнеја.

Фото: Принтскрин/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) И’ по смртта донира: Пејачот минатата година донирал два милиони фунти

Покрај бројните уметнички дела, тој го поседуваше и пијаното на Џон Ленон… Поминаа осум години …