(ВИДЕО) ПРЕКУ ДРВОТО ПРЕЛЕТАЛ ДИРЕКТНО НА ПАРКИНГ! А сите се виткаат од смеење поради ОВОЈ коментар!

Снимка од спортски авион кој прелетува преку паркинг, го закачува дрвото па како свеќа паѓа покрај неколку автомобили, ги преплавила социјалните мрежи.
Шок ситуацијата, меѓутоа, предизвикала повеќе смеа отколку солзи поради коментарот:
„Баш сакал да паркира во ладовина!’.
„Мајсторскиот“ потег привлекол огромно внимание па снимката наскоро станала вирална.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 24.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Работата оди во насока која вам ви одговара, само треба да бидете трпеливи …