(ВИДЕО) ПЕЕЛА ЗА УБИСТВОТО НА БИВШИОТ – Луѓето по бизарното видео загрижени за Шакира: „Ова не е смешно, и треба помош!“

Пејачката Шакира објави малку бизарно видео за Валентин оваа година во кое пее за тоа…
Облечена целосно во црно и со џогер во раката, Шакира ја исчистила кујната според текстот на песната „Kill Bill“ на американската кантавтор SZA, во која тема е девојката Невеста и нејзината желба да го убие нејзиниот поранешен дечко како чин на одмазда.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)


„Можев да го убијам бившиот, не е најдобрата идеја, следна е неговата девојка, како стигнав овде? Можев да го убијам бившиот, но сепак го сакам, повеќе би сакала да бидам во затвор отколку сама“, пеела Шакира, а потоа се насмеала на самиот крај на снимањето.
На многу луѓе воопшто не им се допаднала оваа објава.


„Колку е ова смешно? Да запее човек вакво нешто, ќе викнат полиција“, „И треба терапија, и тоа итно“, „Опседната е со Пике“, „Сега ми е јасно зошто Пике побегна“, „Шакира зошто си уште во Барселона. Земи си ги децата и оди во Мајами, јасно е дека не ти е добро“, се само дел од коментарите.


Потсетуваме, Шакира беше изневерена од нејзиниот партнер Жерар Пике со кој има две деца, со студентката Кјара Чиа со која сега е во среќна врска.

Фото: Принтскрин/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …