(ВИДЕО) ОДМАЗДНИЧКА ФРИЗУРА: Лејди Дајана имаше славен фустан, а вака Меган Маркл покажува дека НИКОГАШ НЕ БИЛА ПОСИЛНА

Прво појавување во јавноста откако одлучи да не присуствува на крунисувањето
Се чини дека сè што прави или не прави Меган Маркл има порака зад себе. Таа неодамна го направи своето прво јавно појавување, по објавата на палатата дека само принцот Хари ќе присуствува на крунисувањето, без остатокот од неговото семејство, кои ќе останат во Калифорнија.
Извесен период не се појавуваше на многу настани, но затоа нејзиниот публицист одговараше на наводните стории за причините поради кои таа нема да биде во Лондон на 6 мај. Откако ја отфрли целата драма со својот одговор, Меган се фокусираше на нејзината блиска пријателка, Миша Хариман, и на косата!
Во видеото кое кружи на интернет, војвотката од Сасекс се појавува со свежа фризура, долга, слоевита, сјајна коса која е целосно права и има црвеникав тон.

@theroyalfaamily Meghan introduced @misanharriman at Ted Talk 2023❤️. She is glowing ☀️ . Misan attended the Sussexes wedding and has taken many pictures over the years including the one who took the maternity photos via iPad and the absolutely adorable photos of #Lilibet taken on her 1st birthday 🎂. Misan, who has been part of the couple’s love story from the beginning has said in the past to be given the opportunity to shoot their pregnancy shoot in particular was poignant: “To be asked to help share this absolute joy after such an unimaginable loss and heartache is a marker of true friendship. Meg reminded me that had I not introduced her to a mutual friend then she wouldn’t have met Harry. I’m grateful for whatever small part I played.” Details about the photographer 📸: “Misan Harriman is a Nigerian-born British photographer, entrepreneur and social activist. As well as being one of the most widely-shared photographers of the Black Lives Matter movement, Harriman is the first black man to shoot a cover of British Vogue in the magazine’s 104-year history.” #meghanmarkle #duchessofsussex #royalfamily #britishroyals #royals #princeharry ♬ Originalton – The Royal Family


Меган блескала додека насмеано ја пофалила својата пријателка фотограф, која снимила некои од најважните моменти во семејството – од нејзината втора бременост до првиот официјален портрет на нивната ќерка Лилибет. Имајќи ги на ум сите убави спомени што ги снимила, Меган снимила краток вовед пред нејзиниот говор за „Ted Talks“.
Таа се појави на екранот покажувајќи го својот нов елегантен изглед и долга коса, како да сака да каже дека ништо не може да ја вознемири и дека ужива во животот со семејството во Монтесито и дека кралството не и е ниту на крајот на умот.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СОБРАЛА КОМПЛИМЕНТИ – Шерон Стоун во долна облека ја пресоздала легендарната сцена од „Сурови страсти“

Шерон Стоун ја пресоздала својата легендарна сцена од филмот „Сурови страсти“ облечена во долна облека …