(ВИДЕО) НЕ ЗНАЕМЕ КАКО УСПЕВА ДА ГИ НАПРАВИ ОВИЕ ТРИКОВИ НО Е МАЈСТОР: Ја залудел цела плажа!

Секој ден на плажа е, помалку или повеќе, сличен. Капење, сончање, лежење на лежалки…Се’ додека не се појави ова момче и не го направи ова…
Погледнете што се направил!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отворање на групната изложба „Професори и студенти“

Вечерва во галеријата на Младинскиот Културен Центар во Скопје, со почеток во 19:00 часот, ќе …