(ВИДЕО) НЕ ЗАГИНАЛ! Човек влегол во подземна гаража и се’ околу него почнало да се урива!

Неверојатно е како овој човек избегнал сигурна смрт
Неверојатно, но вистинито – човекот од видеото кој слегол во подземната гаража додека зборувал на телефон не починал.
Тој самиот немал идеја дека за малку ќе избегне сигурна смрт, бидејќи штом слегол неколку скали, слушна дека сè се распаѓа.


Со брзина на светлината излетал надвор, спасувајќи се, што не може да се каже за голем број автомобили.
Несреќата се случила во Саудиска Арабија, а неколку часа подоцна било утврдено дека нема жртви.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …