(ВИДЕО) НЕ, ОВА НЕ Е ЗАЈАК! Видеото стана вирално, МАЧКАТА ГИ ПОЛУДЕ СИТЕ на мрежите, а нема некој кој не се насмеал кога ја ВИДЕЛ!

Една мачка ги насмеала сите на социјалните мрежи кога сопствениците и ставиле зајачки уши на главата, а видеото стана вирално и луѓето не престануваат да се смеат.
Имено, бидејќи за неа било невообичаено да има зајачки уши на главата, мачката ја движела главата горе-долу и се обидела да ги тргне, но безуспешно.
Во еден момент навистина многу потсетувала на зајак, но всушност била потполна атракција на интернет.
Ако сте мрзоволни, тогаш ова видео ќе ви го подобри расположението.


Фото: Принтскрин/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Откриена е годишната заработувачка на принцот Вилијам по преземањето на новата титула

Принцот Вилијам добил неверојатни 23,6 милиони фунти приход од неговиот имот во Војводството Корнвол во …