(ВИДЕО) КУПИЛА КАУЧ ЗА БАДИЈАЛА, ПОТОА СЕ ПОФАЛИЛА ПРЕД ЛУЃЕТО, ПА СЛЕДЕЛ ХАОС! Кога дознала од каде е, и се СЛОШИЛО!

Жената била воодушевена од одличниот улов на Facebook Marketplace, толку многу што својот нов кауч го покажала на TikTok.
Како што објаснила Мелори, таа неодамна се преселила во нов стан во Чикаго и барала „фанки“ кауч за да додаде допир на оригиналност во новиот простор.

This image has an empty alt attribute; its file name is eftin-kauc-1.jpg


Таа била импресионирана од големината и ѝ се допаднало што различните делови може да се извлечат и поместуваат. На крајот на краиштата, кој би пропуштил да плати 700 долари за нешто што се продава за 3.700 долари?!
На почетокот се восхитувала на необичниот облик на нејзиниот нов кауч, па ги прашала своите обожаватели дали „некогаш виделе тркалезен кауч“.
Тие го направиле тоа, но таа навистина не ги очекувала нивните одговори. Така Малори дознала дека каучот „со причина е толку намален“ и ѝ рекле дека дефинитивно ќе мора темелно да го исчисти. Бројни обожаватели и коментирале дека се работи за кауч кој најчесто го има во свингерските соби и клубови.

@malloryonthemoon #greenscreen YALL EVER SEEN A ROUND COUCH BEFORE?! #fbmarketplace #greenscreen #marketplacefinds ♬ original sound – Mallory


Едно лице се насмеало: „Го видов ова во свингерски клуб и да ти кажам, тие не носеа облека на него!“. Друг рекол: „Штом го видов ова, помислив на свингерскиот кауч на Остин Пауерс“. Останатите биле исто толку невини како Мелори, бидејќи никогаш претходно не слушнале за свингерски кауч.
Во следното видео, Мелори се насмеала: „Кога купувате кауч на Facebook Marketplace и TikTok ви дава до знаење дека порано бил кауч за свингери“.

This image has an empty alt attribute; its file name is eftin-kauc-2.jpg


За среќа на Мелори, следбениците ѝ предложиле разни други бенефиции за нејзиниот уникатен кауч, при што едно лице ѝ предложило „да го отстрани кругот во средината и да го замени со маса за да можете да уживате во ноќта со потопување салса“. Друг напишал: „Искрено не размислував за тоа. Каучот би бил фантастичен за филмска вечер“.

Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Работната енергија на високо ниво, ќе го претставува овој прв работен ден во …