(ВИДЕО) КОГА НЕШТО СЕ САКА – Изворна Македонска песна во изведба на три прекрасни вокали!

Вистинско освежување во жегата…
Изворна Македонска песна во изведба на три прекрасни вокали.
Марија, Љупка и Тото


Право освежување за жегата…Изворна Македонска песна у изведба на три прекрасни вокали.Марија, Љупка и ТотоРЕСПЕКТ


Gepostet von Штипска Идила am Montag, 12. August 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …