(ВИДЕО) „Ја бакнува со отворена уста“: Американците ги вознемирил бакнеж на Доналд и Иванка – снимката открива што се случило!

За односот на Доналд Трамп и неговата ќерка и советничка Иванка веќе се напишани бројни статии. Иако американскиот претседател и неговата ќерка се трудат да остават впечаток дека се обичен татко и ќерка, изјавите кои тој порано ги давал, како оние дека најмила заедничка работа им е сексот и дека би се забавувал со неа да не му е ќерка, но и непријатни ситуации откако се во Белата куќа поттикнале секакви озборувања.

Овие денови на социјалните мрежи се дели скриншот од чуден бакнеж кој го размениле. Имено, Иванка на еден настан во Кораполис во Пенсилванија го најавила својот татко кој после тоа ја бакнал.


Сепак, снимката открива дека таткото ќерката ја бакнал само во образ докажувајќи дека фотографиите во некои случаи не вредат 1.000 зборови.


Можеби луѓето не „би се лепеле“ толку за нивниот однос тој да не давал изјави како оваа:„Да, навистина е посебна и вистинска убавица. Да не сум среќно женет, и, знаете, нејзин татко…“.
Или онаа за нејзиното потенцијално фотографирање за Плејбој.
„Би бил разочаран, всушност не, но зависи што би имало во магазинот. Мислам дека Иванка тоа не би го направила, иако има навистина убаво тело. Веќе реков, да не ми е ќерка можеби би се забавувал со неа“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

SoundEdge објавија две нови песни

Музиката што долго време лебдеше во воздухот на SoundEdge студиото, што излегуваше и влегуваше од …