(ВИДЕО+ФОТО) Кристиано Роналдо со синот во кампања за детска облека

Славниот фудбалер Кристиано Роналдо ја прошири својата модна линија „CR7“ со машка колекција за деца.
Познатиот Португалец и неговиот син Кристиано Џуниор снимија рекламна кампања за да ја промовираат тексас колекцијата за момчиња но и со модели на спортски кошули.

❤️❤️


A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on


Like father like son 💪🏽😍

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on


I love this photo shoot so much ❤️💕

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on

Good night y’all ❤️😍

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on

Cris and Junior ❤️❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on

Special moments 💫🌹

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on

He’s the cutest 💙😍

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on

Junior and Cris modeling 💙💘😍

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on

Junior modeling 😍😍 @cr7.idol

A post shared by Cristiano Ronaldo Junior ♕ (@cristiano.ronaldo.jrr) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Годишен концерт на Културно уметничкото друштво Таше Милошевски

Во Спортската сала во Ресен, вечерва, со почеток во 19:00 часот ќе може да уживате …