(ВИДЕО) Џенифер Лопез има нова акциска комедија

Објавен е трејлерот за новата акциска комедија во која глумат Џенифер Лопез, Џенифер Кулиџ и Џош Духамел.
Екстравагантната венчавка на еден пар е прекината со ненадејното појавување на опасни криминалци. Во процесот на спасување на нивните семејства, двајцата повторно откриваат зошто воопшто се заљубиле…
Режисер на оваа продукција е Џејсон Мур (Sisters, Pitch Perfect).
Премиерата на филмот е закажана за 27 јануари следната година.


Фото: Принтскрин/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) СКАНДАЛ ВО ГРАНД: Потврдена измама во гласањето

„АНАЛИЗАТА на гласањето ја направи швајцарска компанија по наше барање… По измама во гласањето, двајцата …