(ВИДЕО) ДЕВОЈКА ГО СПОДЕЛИЛА НАЈГОЛЕМИОТ СРАМ ЗА ВРЕМЕ НА ИНТИМЕН ЧИН: Момчето дошло кај неа и почнало да вришти среде акција! Причината е ужасно ГАДНА!

Девојка се присетила на својот најголем блам што го имала за време на интимен чин.
Имено, таа раскажала се за мажот кој и го извалкал креветот, но тоа не е се. Имено, тој го оставил својот неред и отишол да се истушира, па таа го исчистила.
Во видеото таа се пошегувала дека ветила дека никогаш нема да ја сподели таа одвратна приказна, но сепак се предомислила.


„Кога имав 18. години, поканив кај себе богат човек што го најдов на Тиндер а никогаш порано не сум го запознала. Глупава. Бев многу глупава. Тој дојде кај мене, среде секс сме. Како и да е, не е супер,не е лошо. Додека беше внатре во мене почна да вреска на цел глас и да се фаќа за ногата. Мислев дека има грч. Се фаќаше за ногата и врескаше и врескаше а потоа почувствував смрдеа, се сетила таа.
Збунетата девојка прво помислила дека непријатниот мирис доаѓа од нејзината мачка, односно од нејзината голема нужда.
Ме погледна и ми рече: „Само што се посрав“. Го прашав: „Што? Тука, сега? А тој одговори: „Да, во твојот кревет“, додала девојката.„Тоа беше прв пат да го сретнам. Му донесов крпа и отидов во дневната соба мислејќи дека ќе се истушира ​​и ќе замине. Му оставив кеса за ѓубре во која ги ставив чаршафите. Морав да носам ракавици и да го исчистам неговиот неред.Излезе од тушот и се облече. Седна до мене на каучот и ме праша дали ќе запалиме џоинт, а јас му реков дека е најдобро да си замине“, рекла девојката.
Тој бил оној кој на крајот ја блокирал на Тиндер.
„Сигурно ме блокираше штом излезе затоа што веднаш отидов во Тиндер за да направам „скриншот“ од неговите информации за да го именувам на Интернет. Никаде го немаше. Тоа магично момче од Тиндер дојде кај мене, легна со мене и ме блокираше.Тоа беше прв и последен пат кога се слушнавме“, открила таа.

@thicclipssmoke#stitch with @goodluckkarly please nobody I know watch this 😅 #IKnowWhatYouDid #ForYouPizza #TreatiestCupContest #fyp #viral


♬ original sound – thicclipssmoke


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отворање на групната изложба „Професори и студенти“

Вечерва во галеријата на Младинскиот Културен Центар во Скопје, со почеток во 19:00 часот, ќе …