Tag Archives: Зое Кравиц

(ФОТО) „Вог“ ги избрал 5-те најдобро облечени жени во 2020 година!?

Крајот на годината е времето кога направиме преглед и погледнуваме наназад на сработеното во претходниот период. Така магазинот „Вог“ решил да ги прогласи 5-те најдобро облечени жени во 2020. година. Оваа година, мора да речеме, дека беше поразлична од сите други. Сите големи настани беа откажани, а славните дами немаа …

Повеќе »

(ФОТО) Дали се ова 4. најубаво облечени дами на 69. доделување на наградите Еми?

Една од најважните вечери во животот на секој холивудски глумец, посебно глумиците, кои за таа вечер внимателно ги избираат фустаните, кои ќе ги носат на црвениот тепих, а ништо поинаку не било ниту оваа година. Синоќа во Лос Ангелес е одржано 69. доделување на наградите Еми. Една од најважните вечери …

Повеќе »