Tag Archives: знаци

НИМ НЕ ИМ СЕ ЗАМЕРУВАЈТЕ: Ова се најопасните знаци на Зодијакот!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Раковите се склони на насилство во моментите на целосно ментално растројство, Биковите обично работат сами и не кажуваат никому за тоа, а повеќе сакаат работни места со мала работа, …

Повеќе »

Според податоците на Tinder, ова се најкомпатибилните хороскопски знаци за љубов

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Се чини дека Tinder, најпознатата апликација за состаноци што ја користат многу луѓе (од цел свет) , може да знае кои хороскопски знаци се совршени едни за други. Компанијата …

Повеќе »

Овие знаци ќе бидат апсолутни победници во август: Се’ ќе им успева – тврди рускиот астролог Павел Глоба

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие знаци ќе бидат апсолутни победници во август: Се’ ќе им успева – тврди рускиот астролог Павел Глоба Рускиот астролог Павел Глоба е ценет на светско ниво, а сега …

Повеќе »

ЗОДИЈАКОТ ПРЕДВИДУВА: Најдобрите мажи за брак се раѓаат во овие три хороскопски знаци!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… СЕКОЈ хороскопски знак има позитивни, но и некои негативни карактеристики. Ако барате животен партнер, забавен начин да ја скратите потрагата по потенцијален сопруг е да истражувате кои хороскопски знаци …

Повеќе »

Вљубени сте во Водолија? Треба да ги знаете овие 5. работи!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Конечно пронајдовте маж за кој сметате дека е „вистинскиот“ и сè изгледа идеално. Меѓутоа, кога станува збор за Водолија, добри се шансите дека има некои работи што тешко ќе …

Повеќе »

Ова се најинтелигентните хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ИНТЕЛИГЕНЦИЈА е ментална карактеристика која се однесува на способноста на учење и прилагодување на нови ситуации, разберање и користење на апстрактните концепти без претходно знаење. За најпаметните знаци во …

Повеќе »

Кои се знаците во Зодијакот кои сакаат да бидат злобни?

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овните мислат дека се баш секогаш во право и обожуваат да го слушаат звукот на сопствениот глас. Лавовите самите на себе си се најголеми обожаватели, а Јарците сакаат да …

Повеќе »

Се откажуваат од се: Три хороскопски знаци со најслаб карактер

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… И’ додека нечија сила на волјата и упорност се вредни за восхит, овие хороскопски знаци ретко го слушаат аплаузот на своја сметка. Сите ја имаме онаа пријателка која ни …

Повеќе »

Лицата родени во овие хороскопски знаци се најдобар избор за сериозна врска

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Луѓето родени под емоционално зрели хороскопски знаци правилно ќе дефинираат врска, ќе ве фатат за раката и ќе ве запознаат со нивните родители. Сите тие созреваат во различни периоди, …

Повеќе »