Tag Archives: знак

Хороскопски знак кој има најголема самодоверба: Сакаат да бидат во центарот на вниманието

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… СПОРЕД астрологијата, Лавот е хороскопскиот знак кој обично има најголема самодоверба. Луѓето родени во овој знак честопати се многу сигурни во себе и во своите способности. Нивната харизма и …

Повеќе »

Дали знаете кои хороскопски знаци се родени најбогатите луѓе на светот?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… FORBES често објавува листи на успешни и најбогати луѓе во светот. Се споменува нивната возраст, сума на пари… Но, дали ги знаете хороскопските знаци на најбогатите луѓе во светот? …

Повеќе »

Еден знак на Зодијакот сите најмногу го ценат: Ракот не „котира“ добро на оваа листа на КАРАКТЕРИ, а Бикот никогаш не ја признава ГРЕШКАТА!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Секој знак има свои доблести и недостатоци, но кај некои тие недостатоци знаат да го земат целиот карактер, а еден се смета за најпочитуван во целиот Зодијак, дури и …

Повеќе »

(ФОТО) ДОБРО ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СВОЈАТА ДЛАНКА: Ако го имате овој знак предодредени сте за големи работи во животот!

Овој знак го има само 3 проценти од светската популација Ако буквата „М” (комбинација на линијата на животот, судбината и срцето) е јасно исцртана на вашата дланка, може да се сметате за уникатни. Овој феномен е многу редок, и само 3 проценти од светската популација го има овој знак. Како …

Повеќе »

Во овој хороскопски знак се раѓаат најубавите жени

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… УБАВИНАТА зависи од многу критериуми кои не се исти за секого, и честопати немаат врска само со физичкиот изглед, туку и со убавината што зрачи одвнатре. Зодијакот, наводно, кога …

Повеќе »

Кој хороскопски знак има најмногу шанси да добие на Лото?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Играте игри на среќа и никогаш не освојувате ништо? Можеби виновникот може да го најдете во хороскопот. Имено, Daily Mail објави кои се најсреќните хороскопски знаци кога станува збор …

Повеќе »

Лицата родени во овој знак имаат највозбудлив љубовен живот

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ги знаете оние луѓе чиј љубовен живот секогаш ни звучи многу повозбудлив од вашиот? Можно е причината за тоа да е токму во нивниот хороскопски знак. Имено, една британска …

Повеќе »

Хороскопскиот знак открива какви сте во спалната соба

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астрологијата може да ни открие многу работи за нас… Од тоа што се случува во нашиот живот и зошто вашата комуникација со партнерот не е баш во најдобар ред …

Повеќе »

Која е најеротската особина на секој хороскопски знак?

Секој хороскопски знак има некоја своја особено привлечна еротска нота. Ви откриваме колку е сексипилен вашиот ѕвезден знак… Токму сексипилот е нешто по што копнеат сите мажи. Меѓутоа, кога се’ ќе се собере и одземе, излегува дека сексипилот е нешто што не е врзано за изгледот, туку нешто на прв …

Повеќе »