Tag Archives: жан митрев

(ФОТО) Кој сме ние да судиме за нечиј туѓ живот! Пејачката Адријана Алачки за Жан Митрев: „Се запознавме лично кога дојде со двете деца во рацете позади сцената…“

По објавувањето на вестите за Филан Митрев, синот на познатиот кардиохирург Жан митрев, интернет се вжешти од осуди, пофалби – најчесто контрадикторни мислења…Но, ги имаше и оние кои искажаа свое лично искуство со Жан Митрев… Денес го донесуваме искажувањето на пејачката и водителка, Адријана Алачки која се огласи на својот …

Повеќе »

(ФОТО) ПО ТРАГИТЕ НА ВЕСТА дека на Филан Митрев му се суди за тероризам – Жан Митрев:„Тоа не е мојот син!“

Македонската јавност се вознемири од веста дека Филан Митрев, се претпоставува дека тоа е син на познатиот македонски кардиохирург Жан Митрев, во Германија бил уапсен за планирање терористички напади на клучни објекти низ оваа земја, а за акцијата набавил и хамикалии потребни за изработка на бомба. Во акцијата биле приведени …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) „БЕКСТЕЈЏ“ ГИ ОТКРИВА ДОМОВИТЕ НА МАКЕДОНСКИТЕ ЈАВНИ ЛИЦА:Еве каде живеат Перо Антиќ, Трифун Костовски, Лила, Слаткар…

Естрадниот магазин „Бекстејџ” истражи каде живеат македонските јавни личности…. „Бекстејџ” дознава дека една од омилените локации на познатите личности е токму скопската населба Водно. На Водно живее поранешниот кошаркар и претседател на КФМ, Перо Антиќ, а на 300. метри од него живее и кардиохирургот Жан Митрев.         …

Повеќе »

(ВИДЕО) Не пропуштајте: „Еден на Еден“ специјал со Жан Митрев

Во велигденското издание на „Еден на еден“ ќе можеме да го проследиме специјалот со Жан Митрев… Човекот кој зад себе има 30. годишно искуство и повеќе од 15. илјади операции на срце. За Велигден ќе гледаме нов „Еден на Еден“ специјал со Жан Митрев. Во едночасовниот муабет со Жаре, доктор …

Повеќе »