Tag Archives: жан клод ван дам

(ВИДЕО+ФОТО) Девојка од милион долари: Ќерката на Жан Клод Ван Дам тргнала по татковите стапки!

Продорен поглед, шармантна насмевка и, се разбира, зачудувачки шпаги. Оваа дама е вистинска убавица и сериозна спортистка, и тоа не е изненадувачки, бидејќи таа е ќерка на Жан-Клод Ван Дам. Бјанка веќе постигна голем успех во спортот и филмот, а нејзиниот татко секако е горд на неа. View this post …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ќерката на Ван Дам покажала што може: Со јога во дворот предизвикала лавина од коментари

Жан-Клод Ван Дам е добро познат по физичката подготвеност, но неговата ќерка Бјанка Бри докажала дека таа е негова вистинска наследничка. View this post on Instagram PMS is real which makes it harder to focus on yoga 🧘🏻‍♀️ Sciatica trying to ruin my day but Watts got my back, I …

Повеќе »

(ФОТО) Легендата и на 59. години во топ форма!

Жан Клод Ван Дам кој најмногу се прослави со своите боречки вештини не престанува да го воодушевува светот. Тој и на 59. години вежба пет пати неделно и е во форма па поради тоа и не чудат овие негови најнови фотографии. View this post on Instagram ☀️ Wishing you a …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Жан Клод Ван Дам запозна двајца Македонци и порачува: „Ја сакам Македонија, навистина ја сакам!“

На сите избори за убавина во жирито се пристуни и познати светски лица, а на изборот во Кемер меѓу оценувачите на женската убавина бил и прославениот Жан Клод Ван Дам… Прославениот глумец таму се запознал со многу лица, но се чини дека дружењето со Мики Црнокрак и манекенката Емилија Димитриевска …

Повеќе »