Tag Archives: збунет

(ВИДЕО) Полицаецот се изненадил кога запрел автомобил без светла, но и без возач!

АВТОНОМНОТО возење е еден од најголемите трендови во автомобилската индустрија со крајна цел целосно автоматизирано управување со возилата. Во пракса, ова носи многу предизвици, а ова е еден од нив. Неодамна на Инстаграм се појави видео на кое се гледа како полицајци во Сан Франциско запираат автомобил со исклучени главни …

Повеќе »

(ВИДЕО) Арапскиот коментатор „се расипал“ поради навивачка!

Едно видео стана хит на социјалните мрежи бидејќи реакцијата на арапскиот коментатор откако виде убавица на трибините била смешна. На еден од натпреварите на Европското првенство, режисерот на преносот одлучил во крупен план да стави девојка која седела со нозе на столчето. Арапскиот коментатор не бил подготвен за ова, не …

Повеќе »