Tag Archives: заводник

Можеби не знаеме што точно сакате, но верувајте ни, со овие три типа на мажи дефинитивно не сакате да бидете

Жените паѓаат на различни типови мажи. Сакаат опасни, сакаат забавни, сакаат интелигентни и згодни момци. Поретко ги сакаат добрите, а едно од вечните прашања е зошто е тоа така? Сепак, иако нема да навлегуваме конкретно на таа тема, ќе зборуваме за тоа кои момци не ви се потребни во животот. …

Повеќе »

Во овој месец се раѓаат најголемите заводници – што открива месецот на раѓање за мажот

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите тврдат дека месецот на раѓање кажува многу за карактерот на мажот и неговите навики. Маж роден во јануари: Мажите родени во јануари имаат неверојатно силна волја. Тие се …

Повеќе »

(ФОТО) Им ги „кршеше“ срцата на жените ширум светот, а сега е непрепознатлив: „Што е ова?

Холивудскиот актер Патрик Демпси (56) јавноста најмногу го памети по улогата на лекар, неврохирургот Дерек Шепард од серијата „Вовед во анатомија“, а во серијата го нарекуваа и „За сонување“ (McDreamy) поради неговиот неодолив изглед, како во серијата така и во реалниот живот. Актерот го привлече вниманието на жените ширум светот …

Повеќе »

(ФОТО) КАКО ДА И Е ТАТКО: Татнеж од критики на сметка на поранешниот заводник – Џорџ Клуни остарел покрај Амал

Одамна е познато дека вистинската љубов не познава години. Се разбира, секогаш има и такви кои не се согласуваат со оваа изјава. Но, во случајот со некогаш вечниот ерген Џорџ Клуни, изреката се покажала како вистинита, бидејќи на 52. години ја запозна жената на својот живот, убавата адвокатка за човекови …

Повеќе »

(ФОТО) НАЈГОЛЕМИОТ ЗАВОДНИК СТАНАЛ БЕЗДОМНИК: Морничава фотографија го обиколи интернетот со брзина на светлината! Јавноста во ШОК!

Непрепознатливиот актер завршил на улица како бездомник. Актерот Франо Ласиќ шокирал со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм. Имено, на фотографиите еден од најголемите заводници на поранешна Југославија изгледа како бездомник, валкано, искинато и непрепознатливо. Иако многумина за момент останале шокирани, набрзо сфатиле дека ова е нова улога и проект …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Годините минуваат а тој после 16. години е поубав: Вака денес изгледа заводникот од серијата „Руби“!

За него како да застанало времето, а годините одлично му стојат Поминаа 16 години од емитувањето на серијата „Руби“, а сите веројатно добро се сеќавате на актерот Себастијан Рулји, кој го толкуваше ликот на Хектор. Токму со оваа улога тој стекна голема популарност и стана миленик на многу жени. Тој …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ ОПУШТИЛ – ПОРАДИ СТОМАКОТ И ЧУДНАТА ФРИЗУРА Е НЕПРЕПОЗНАТЛИВ: Важел за најголем ЗАВОДНИК меѓу глумците а вака изгледа ДЕНЕС!

Шкотскиот заводник Џерард Батлер ги мамеше воздишките на жените ширум светот кога го покажа своето мускулесто тело на филм. Шкотскиот заводник се прослави со улогите во мјузиклот „Фантомот од операта“ и епскиот спектакл „300“ каде неговата улога како крал Леонид му подари долгогодишна наклонетост на понежниот пол, а тој стана …

Повеќе »

(ФОТО) Британскиот заводник и понатаму освојува: Хју Грант во нова животна улога – на татко!

Британскиот глумец Хју Грант снима нов филм, а на недамнешната промоција спомнал и детали од семејниот живот, кој ретко го експонира. Вечниот шармер, Хју, воодушевува, како на платното така и вон него. Додека говорел за новиот филм, признал дека животот му е хаотичен. Иако неодамна тврдел дека не сака да …

Повеќе »

(ФОТО) Починал Берт Рејнолдс: Беше актерска легенда и заводник

Берт Рејнолдс беше секс симбол и „кршач“ на женските срца и првиот маж кој гол се сликал за „Космополитан“. Рејнолдс со слава се здобил после филмот „Ослободување“… Актерскиот великан починал во 82. година на живот, пренесува „Дејли меил“. Наводно, глумецот починал од последици на срцев удар. Неговата смрт ја потврдил …

Повеќе »