Tag Archives: заштита

(ВИДЕО+ФОТО) Бебето Сантиаго: Малечкото бомбонче го украло вниманието од мама Ева Лонгорија во костум за капење

Ева Лонгорија овие денови максимално ужива со синчето Сантиаго во капење и сончање. Глумицата на Инстаграм објавила фотогарфии од базен во црн едноделен костум но вниманието го привлекло нејзиното синче. За уживањето на базенот Ева Лонгорија и нејзиното шестмесечно синче Сантиаго го облекла во син костум со мотив на рипчиња …

Повеќе »

(ФОТО) Познатиот глумец има прекрасна порака за сите татковци:Женските срца едноставно „се истопиле!“

Мускулестиот глумец Двејн „The Rock” Џонсон всушност е многу нежен маж а тоа го докажал многу пати. Она во што посебно ужива се прегратките со ќерките Јасмине (3) и Тиана, осум месеци. Свесен е дека ваквите посебни моменти нема да траат вечно па одлучил да ги користи додека може. „Рамениците …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сабота: „Урбан блок“ со нови теми!

Во денешното издание на „Урбан блок“ ќе проследите: – еве кои дестинации се погодни дури и за есенски патувања – со доктор Тихомир Цветковиќ ќе проследите разговор на тема полово преносливи болести – кои се нјчести кај нс, како се препознаваат и како да се заштитите

Повеќе »