Tag Archives: запуштен

(ФОТО) Некогаш најсекси мажот на светот потполно се запуштил: ДиКаприо ужива на плажа и не се грижи за изгледот!

Сцената беше уште помалку привлечна поради панталоните што делумно му паднаа од половината… Можеби е ноември, но Леонардо ДиКаприо (45) не се откажува од омиленото летно поминување на времето. Славниот актер, кој утре ќе го прослави својот 46-ти роденден, поминал пријатно време дружејќи се на плажата во Малибу со својата …

Повеќе »

(ФОТО) Премногу тажни фотографии на ѕвездата на „Пријатели“: Фатен како тешко оди и едвај дише па морал да се потпре на зграда…

Пропаѓањето на 50-годишната ѕвезда на „Пријатели“ е една од најтажните приказни во Холивуд. Станува збор за актерот Метју Пери кој беше голема sвезда што заработи големи пари заради споменатата серија, а исто така беше и тивкото страдање на многу жени. Сепак, славниот Чендлер тогаш започна со бурен начин на живот, …

Повеќе »

(ФОТО) Никој не може да поверува како изгледа ѕвездата на „Пријатели“: Запуштен, валкан и без ориентација шетал по улица…

Додека сите го очекуваат продолжувањето на „Пријатели“, Метју Пери (49) изгледа како среќните денови на глума да се зад него. Метју Пери бил виден на улица и фотографиран првпат после две години. 49. годишниот глумец се бори со зависност и депресија, а со својот изглед кој бил забележан на улиците …

Повеќе »

(ФОТО) Популарниот глумец се запуштил: Обожавателите го критикуваат дека наликува на скитник!

Популарниот глумец, Мел Гибсон (63) во врската со Росалинд Роуз (29) со која доби син апсолутно се посветил на семејството и работата а патем и малку се запуштил… па неговите фанови на социјалните мрежи неговиот ноншалантен изглед го оцениле како на скитник… Еден од најомилените и најпосакуваните холивудски актери на …

Повеќе »

(ФОТО) Ги разочарал обожавателите: Бали бег пуштил коса и врзал пунџа!

Иако до пред две години го нарекуваа најпожелен турски ерген и еден од најзгодните турски глумци, многу девојки не ја одобриле оваа промена на имиџот… Само промени се случуваат во животот на глумецот Бурак Оџивит (33) оваа година. Прво се „запушти“ и повлече од јавноста, потоа се појави веста дека …

Повеќе »

(ФОТО) Ѕверка малку се запуштил: Погледнете како денес изгледа миленикот на жените од серијата „Сексот и градот“!

Вревата на улиците во Лос Ангелес, Крис Норт накусо ја заменил со навалицата на плажите во Мајами… Минале осум години откако американскиот глумец последен пат го играл ликот на Ѕверка во втората филмска адаптација на серијалот „Сексот и градот“. Во меѓувреме малку се „опуштил“ па ретки посетители на плажите во …

Повеќе »

(ФОТО) Славниот глумец прошетал со 35. години помладата девојка…никој не го препознал!

Американскиот глумец, Мел Гибсон, наполнил 62. години, а неговиот неуреден изглед многумина разочарал. Мел Гибсон се појавил на улиците на Малибу со својата 27. годишна девојка Розалинд Рос, а многу минувачи не успеале да го препознаат некогашниот холивуски заводник. Со долга бела брада и кожа потемнета од сонце, таткото на …

Повеќе »