Tag Archives: занимливости

(ФОТО) ПОГЛЕДНЕТЕ ВНИМАТЕЛНО: Она што прво ќе го забележите на фотографијата ќе ги открие вашите МАНИ и ВРЛИНИ!

Обидете се и вие … Честопати на луѓето им е тешко да бидат објективни кон себе. Се разбира, судењето на другите луѓе е полесно отколку да се осудувате себеси, особено кога станува збор за недостатоците на поединецот. Понекогаш е тешко да си признаеме какви се нашите недостатоци, но тоа сите …

Повеќе »

(ФОТО) Живот на островот Виг: Се искршил поради „пајак“, а кози нападнале BMW

Уште едно предупредување за тоа колку е важно да се биде фокусиран на патот. Арахнофобија или сепак негрижа? Полицијата на островот Вит неодамна објавила дека во Вутон се води истрага покрај патот поради сообраќајна несреќа. И тука нема ништо необично за нив да не објавиле што довело до несреќниот настан. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Интересни и непознати факти за ѕвездите на шоубизнисот:Бред Пит забранет поради убавина!

Познатите личнсоти, особено оние од А листата, се под будно око на медиумите и публиката. Мислиме дека за нив знаеме се, но понекогаш ни бега по некоја занимливост од нивните бурни животи. Во текстот кој следи ќе ви откриеме со што се бавел Кристофер Вокен пред да ја избере глумата …

Повеќе »