Tag Archives: зајачици

(ФОТО) Зајачиците ја откриваат вистината за Хју Хефнер:„Бевме заробени во соба , пиевме и чекавме секс“

„За да преживеам ноќ со него морав да бидам пијана и дрогирана. Тоа не можев да го одбегнам и тоа беше единствен начин да го направам тоа“, признала Кендра која вилата на Плејбој ја напуштила во 2009. година… Окружен со многубројни убавици, секој ден, од наутро до навечер однадвор се …

Повеќе »

(ФОТО) Стручњак за секс открива што се случува со Меланија Трамп: Статист во реалното шоу на својот сопруг!?

Американските први парови одамна им се интересни на медиумите, но тешко дека било кој пар бил под лупата на јавноста како што е овој – на актуелниот претседател Доналд Трамп и сопругата Меланија.Некои сеуште се сеќаваат на блискоста со која зрачеле Џорџ и Лора Буш,или Барак и Мишел Обама. Дури …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Умрел Хју Хефнер: Основачот на „Плејбој“ починал во 91. година

Основачот и сопственик на познатиот магазин „Плејбој“, Хју Хефнер, починал во 91. година во Лос Ангелес. Роден е во 1926. година во Чикаго, а дамнешната 1953. година со само 600. долари, Хју Хефнер го основал магазинот „Плејбој“ кој во текот на годините прераснал во мулти-милионска индустрија. Хефнер во текот на …

Повеќе »