Tag Archives: загубено

(ФОТО) Северина прави се’ за да забремени: Побарала помош и од хомеопат!

Пејачката Северина Којиќ нетрпеливо ги чека резултатите од вонтелесното оплодување, а помош за да збремени побарала и од хомеопат. Неодама по втор пат ја повторила таа едицинска постапка, а засега е неизвесно дали останала бремена. Севе минатата година имала спонтан абортус поради стресото низ кој минувала за време на борбата …

Повеќе »

(ФОТО) Профилот на најубавото девојче на светот преплавено со коментари кои навистина не е пријатно да се читаат

„Најубавото девојче на светот“ како што новинарите ја нарекле Анастасија Кнјазева пред неколку години, е се’ попопуларна на Инстаграм, а освен лајкови, нејзините фотографии се исполнети со стотина илјади коментари од кои некои се непријатни за читање. Друзья! Не забывайте про наш конкурс! Подробности смотрите в предыдущих постах. Свитер из …

Повеќе »