Tag Archives: загрозен живот

(ВИДЕО+ Вознемирувачки фотографии) На познатата манекенка и бил загрозен животот, но не се откажува од пластичната хирургија

Манекенката Кети Прајс (43) е позната по бројните пластични операции, па токму затоа беше мета на критики. Таа шокирала многумина кога изјави дека сака да изгледа како „совршена човечка кукла“. Порано беше една од најубавите манекенки, а денес е позната по бројните пластични операции, поради што често е мета на …

Повеќе »

Во тешка состојба: На победникот на „Песна на Евровизија“ нагло му се влошила здравствената состојба

Неговата среќа не траела долго. Победникот на годинешното натпреварување за „Песна на Евровизија“ се бори со голем здравствен проблем. Неговата состојба во последно време се влошила. Салвадор Собрал се повлекол од сцената и ги откажал сите настапи, а неодамна бил примен во болница бидејќи мора да оди на трансплантација на …

Повеќе »