Tag Archives: забава

(ВИДЕО) СТРАШНО – МУЗИЧАР ПАДНАЛ ВО КОМА, СОПРУГАТА ЈА ПОТВРДИЛА СТРАШНАТА ВЕСТ: Се’ се случило после забавата кога му се слошило, а главниот виновник е ОВА!

Рускиот рапер Паша Техник паднал во кома, пренесуваат руските медиуми кои се однесуваат на објавата на неговата сопруга Ева Карицкаја. Според рускиот весник „Газета“, на Паша му се слошило по големата забава одржана на 6. октомври, а потоа бил хоспитализиран и пренесен во болницата „Боткина“. Неговата сопруга изнесе низа обвинувања …

Повеќе »

(ВИДЕО) Не знаела дека е бремена, немала никакви симптоми, а се породила за време на НОЌНА ЗАБАВА

Дваесетгодишната Вивијан Вајз Руизвеласко од Мексико отсекогаш уживала во клубовите, додека не сфатила дека почнува да раѓа во текот на ноќта. Дотогаш никогаш не ги почувствувала симптомите на бременост, имала редовни менструации и редовно вежбала и немала поим дека е во друга состојба. Водела безгрижен ноќен живот, се опивала и …

Повеќе »

(ФОТО) И’ на забава покрај базен Шерон Стоун изгледа фатално!

Актерката Шерон Стоун ужива во животот и го користи секој момент за малку радост. Ѕвездата на филмот „Ниски страсти“, блеска на црвениот тепих, воодушевува во секојдневните ситуации, но и ги радува своите обожаватели кога со нив споделува слики од своето секојдневие. Таа заедно со своите пријатели одлично се забавувала покрај …

Повеќе »

(ВИДЕО) Пар за да го откријат полот на бебето ангажирал танчерки на шипка

Забавите за откривање на полот на неродените деца станаа тема на разговор. Луѓето организираат огномети и концерти за семејството и пријателите, а потоа им откриваат дали детето што го очекуваат ќе биде момче или девојче. Но, дали некогаш сте виделе откривање на полот со танц на шипка? Оваа недела, видеото …

Повеќе »

(ВИДЕО) „НЕМАШЕ КОКАИН“: Финската премиерка е во центарот на скандалот поради видеата од забавата

ПРЕМИЕРКАТА на Финска,. Сана Марин (36) се огласи откако беше објавено видео од нејзиното ноќно излегување. Таа негирала дека земала дрога откако на интернет протекоа видеа од забави, на кои, наводно, може да се слушнат неколку нејзини пријатели како разговараат за кокаин. Контроверзноста поттикна некои политичари да го повикаат младиот …

Повеќе »

ПО ПРЕКРАСНА НОЌ НА ШОПИНГ СО ШЛАГЕРИ, ФИНАЛНИТЕ ПОПУСТИ ВО ИСТ ГЕЈ МОЛ ПРОДОЛЖУВААТ И ВО ПРЕТСТОЈНИОТ ПЕРИОД

Прекрасна ноќ на шопинг во трговскиот центар Ист Гејт Мол со најубавите македонски шлагери кои будат најголеми емоции, испеани од реномираните солисти Андријана Јаневска, Сашо Гигов Гиш, Мила Николовска, Ристо Самарџиев, Теа Пејиќ, Горан Папаз, Васил Ангелов и Денис Димовски. Ист Гејт Мол е најубавиот модерен нов центар во кој …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Анџелина Џоли се опуштила на концертот на „Манескин“ – „кул мајката“ го украла шоуто

Анџелина Џоли (47) и нејзината ќерка Шајло Џоли-Пит (16) викендот го поминале дружејќи се на концертот на евровизиските победници „Манескин“ во римскиот „Циркус Максимус“ каде според организаторите се собрале 70.000 луѓе. Анџелина пристигна во Италија на снимањето на филмот „Without Blood“, чиј режисер, сценарист и продуцент е Џоли. Сценариото е …

Повеќе »

(ФОТО) Ал Пачино (81) на вечера со поранешната девојка на Џегер (28) – поради еден детаљ мрежите „горат“

Холивудската легенда Ал Пачино (81) е виден како излегува од ресторан во Калифорнија во саботата по вечерата со поранешната девојка на Мик Џегер, Нура Алфала (28). Актерот и Нура Алфала, телевизиска продуцентка која претходно беше поврзана со Клинт Иствуд и Мик Џегер, заминале заедно во ист автомобил откако налетале на …

Повеќе »

(ФОТО) „Мојот партнер за Оскарите и јас“: РИЈАНА продолжува со необичната мода за трудници!

Пејачката Ријана помести многу граници во светот на модата Ријана наскоро ќе ја игра улогата на мајка, а во меѓувреме е многу активна, па ги следи сите важни настани. Неодамна, по церемонијата на доделување на филмските награди Оскар, таа присуствувала на забава организирана од Џеј Зи. Пејачката (34) на Инстаграм …

Повеќе »