Tag Archives: врски

Препознајте ЛАЖГО на време: Овие знаци ќе го издадат!

Во сè покомплицираниот свет на машко-женски односи и врски, многу е корисно да научите да препознавате дали некој ве залажува, бидејќи тоа ви дава голема предност. Лажењето е често еден од најголемите проблеми кога се во прашање врските. Ќе се изненадите кога ќе дознаете колку луѓе признаваат дека тоа го …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци се премногу лоши во врските

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои луѓе едноставно не знаат како да одржуваат здрава и долготрајна врска и можеби би им било подобро да бидат сами, барем ако се верува на астрологијата. На овие …

Повеќе »

(ФОТО) Таа магнетски привлекува: За оваа егзотична убавица се вели дека е фатална!

Поради нејзиниот егзотичен изглед, таа се појавила во бројни кампањи, серии, телевизиски емисии, но и музички спотови. View this post on Instagram A post shared by Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea) Романката Мадалина Генеа (33), која живее и работи во Италија, е мајка на Шарлот (5), но таа пред се е …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЗАБОРАВЕНИ СКАНДАЛИ: Еве што се случувало на првата ЕВРОВИЗИЈА: Многумина и денес сметаат дека се’ завршила НЕПРАВЕДНО!

Првиот избор за „Песна на Евровизија“ се одржал во 1956. година и учествувале само 7. земји. Во 1956. година, на иницијатива на генералниот директор на швајцарската телевизија, Марсел Бесенсон, се одржал првиот фестивал наречен „Grand Prix De La Chanson Europienne“, идниот избор за „Песна на Евровизија“. „Песна на Евбровизија“ се …

Повеќе »

НЕ ПРЕСТАНУВААТ СКАНДАЛИТЕ: Ќерката и бившата снаа на Доналд Трамп имале афери со тајни агенти

Последните неколку години во Белата куќа кружеа гласини дека ќерката на Трамп, Тифани и снаата Ванеса, имале интимни врски со своите чувари. Имено, новинарката Карол Лиониг напишала книга наречена „Zero Fail: The Rise and Fall of the Secret Service“, во која само се споменуваат имињата на Тифани и Ванеса. Меѓу …

Повеќе »

(ФОТО) Синот на Џо Бајден има дете со стриптизерка, а ја завел и вдовицата на својот брат – Славниот татко тоа го благословил!

Ако мислевте дека само сегашниот американски претседател Доналд Трамп има скандалозно семејство, размислете уште еднаш. Скандалот не го поштеди ниту семејството на неговиот противник на изборите, демократот Џо Бајден, со кого се уште ја води битката за победа. Досега, за 77-годишниот Бајден се пишуваше главно преку неговите животни трагедии, а …

Повеќе »

Откако принцот Чарлс се заразил со КОРОНА, позната е и состојбата со кралицата Елизабета!

Принцот Чарлс се тестирал на вирусот корона и е позитивен, меѓутоа, сите се прашувале што се случувало со кралицата Елизабета. Таа засега е добро, пренесуваат странските медиуми, затоа што принцот Чарлс не ја видел неговата мајка. Елизабета моментално е во изолација со сопругот Филип. Принцот Чарлс не очекувал да биде …

Повеќе »

(ФОТО) После бројни трачеви Бред Пит конечно ја открил вистината за својот љубовен живот!

Во интервју за New York Times, Бред Пит се осврнал на гласините кои последните три години кружат за неговиот љубовен живот. Откако се развел од Ангелина Џоли медиумите го спојуваа со бројни жени, но ниту една од тие врски не е потврдена. Пит тврди дека ретко чита написи за својот …

Повеќе »

(ФОТО) ПОТПОЛНО ИСКРЕНО – Девојка после 6. месеци врска на дечкото му открила дека е ќелава: Ваква реакција не очекувала!

Жената која очајно ја криела ќелавоста од дечкото, открила колку неговата реакција го променила нејзиниот живот. Аби Ендрју спиела со својата перика шест месеци пред на светот да сподели фотографија од главата без влакна, а реакцијата на нејзиното момче толку многу ја погодила што сфатила дека нејзината ќелавост воопшто не …

Повеќе »