Tag Archives: врска

(ВИДЕО) Масимо Савиќ: Беби Дол и јас се разделивме грдо, во „нељубов“…

Во осумдесеттите го снимиле дуетот „Sunca sja, trava miriše“, а биле повеќе од колеги. Масимо и Беби Дол тогаш „се забавувале“, а на настапите во живо, сметат многумина, меѓу нив се чувствувала „искра“. Хрватскиот пејач се потсетил на својата врска со колешката од естрада, Беби Дол (55). „Се разидовме во …

Повеќе »

(ФОТО) Авторката на „Сексот и градот“ конечно открила зошто Кери останала заедно со Мистер Биг

“Мојата мајка, од некоја причина отсекогаш го мразеше Ејдан, така што ниту јас не можев да бидам баш на негова страна“ вели Кендис Бушнел. Во последната епизода од популарната серија “Sex and the City”, Кери Бредшо и Мистер Биг сепак завршуваат заедно. Мислењата за ваквиот крај биле поделени, но сега …

Повеќе »