Tag Archives: водење

(ФОТО) Комичарот Кевин Харт одлучил: „Не сакам да го водам доделувањето на Оскари!“

Откако многу се развеселил на тоа што ќе ја води церемонијата, Кевин се откажал од тоа после протестот поради неговите стари објави. Иако рекол дека тоа е животна прилика, сепак нема да „прецрта“ една од целите на списокот… Американскиот комичар и глумец Кевин Харт (39) во петокот рекол дека нема …

Повеќе »

Ова се најопасни пози кои предизвикуваат тешки повреди, а можат и…

До повреди најчесто не доаѓа поради тоа како туку каде водите љубов… Повредите за време на сексот се доста ретка појава, но сепак знаат да се случат и главно се сериозни. “До повреди најчесто не доаѓа поради тоа како туку каде водите љубов”, вели д-р Деби Хербеник, автор на книгата …

Повеќе »