Tag Archives: во живо

(ВИДЕО+ФОТО) Секси водителка ја „шуткале“ во емисија во живо а таа само се смеела…

Мексиканската водителка, која ја нарекле најсекси прогнозерка на светот, за време на емисија во живо ја шуткале, во бизарен ритуал кој на нивната екипа би требало да и помогне на Светското првенство. 27. годишнта водителка немала ништо против тој ритуал, за време на кој облекла мексикански дрес и ултра кусо …

Повеќе »

(ФОТО) Жељко Јоксимовиќ во живо, во емисија, си ја расплакал сопругата

Популарниот Жељко Јоксимовиќ на оригинален начин и испратил порака на својата сопруга…и тоа среде емисијата што таа ја водела… Водителката Јована, сопруга на Жељко Јоксимовиќ, вчера наполнила 37. години, а колегите од работа и подготвиле роденденско изненадување. Но, кога започнала утринската емисија во живо на ТВ Прва, каде Јована е …

Повеќе »

(Вознемирувачко ВИДЕО) Новинар застрелан додека известувал во живо

Новинар од Никарагва е убиен додека во живо известувал од антивладините демонстрации… Анхел Гадона настаните од протестот во живо ги пренесувал на Фејсбук, а додека опишувал како насилните демонстранти оштетиле банкомат се слушнал истрел. Гахона кој бил погоден во главата паднал на земја додека неговите пријатели почнале да повикуваат помош. …

Повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Турчин во живо на Фејсбук извршил самоубиство бидејќи се противел на венчавката на својата ќерка

Реакциите на татковците за избраниците на нивните ќерки понекогаш се многу чудни. Од несогласување со изборот, до наметнување на своја одлука. Но, она што го избрал Ајхн Узин од Турција е најдрастично од се… Очаен татко кој се противел неговата ќерка да се омажи без негова дозвола, извршил самоубиство и …

Повеќе »

(ФОТО) Разочарани обожаватели: На Инстаграм е совршена убавица а во живо и не баш…

Мадалина Генеа е романска глумица и манекенка која поради своите фотографии на Инстаграм ја нарекуваат една од најубавите жени на Европа. Неа ја следи глас на совршена убавица, но со своето појавување на црвениот тепих докажала дека фотографиите на социјалните мрежи и’ тоа како лажат. #damiani @damianiofficial 💍 A post …

Повеќе »