Tag Archives: внука

(ФОТО) ГОРД ПРЕТСЕДАТЕЛ – Внуката на Бајден се омажила во градината на Белата куќа, а се појави првата фотографија од церемонијата

Внуката на американскиот претседател Џо Бајден, Наоми вчера се омажи за својот избраник Питер Нил. Церемонијата се одржала во градината на Белата куќа, која била затворена за печатот, а ова е исто така еден од ретките случаи овој имот да се искористи за свадба. Наоми (28), која по професија е …

Повеќе »

Тетка дошла на свадба на нејзината внука, а потоа го доживеала најголемиот СРАМ во животот

Жена дошла од Германија на свадбата на нејзината внука, а потоа доживеала понижување Кога станува збор за свадби, подароци и пликови со пари, многумина размислуваат да не тсе обрукаатсо бројот што ќе го изберат. Така Радмила од Германија отишла на свадба во Србија, но не си поминала најдобро. Имено, таа …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) 56-ГОДИШНА ЖЕНА РОДИЛА ДЕТЕ НА СИНОТ И СНААТА: „Благодарна сум за породувањето, но тажна сум затоа што не го носам бебето дома“

Ненси Хок се породила и на свет ја донела својата внука Хана, која е петто дете на нејзиниот син Џеф. Ненси Хок (56) е жена која штотуку ја родила својата внука. Имено, оваа жена им понудила на синот и на снаата да го родат нивното дете, откако на снаата Камбриа …

Повеќе »

(ФОТО) ОГРОМНА СЛИЧНОСТ – Софија Вергара позирала со 30-годишната внука, луѓето во неверување: „Идентични сте!“

Најплатената актерка во светот Софија Вергара објави фотографија со нејзината внука Клаудија која неверојатно личи на неа. Клаудија е ќерка на постариот брат на Софија, Рафаел, кој беше убиен пред 20 години. View this post on Instagram A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) „Две Софии?“, „Близначки“, „Идентични сте“, „Убави …

Повеќе »

(ФОТО) „ЏЕТСЕТ ЛЕБЕД“ ЗА КОЈ ЗБОРУВА СВЕТОТ: Бугарската принцеза оди на гламурозни забави, а семејните врски и донеле слава

Бугарската принцеза Мафалда ја нарекуваат и „принцеза лебед на џет-сетот“, а таа се пробила благодарение на семејните врски… Бугарската принцеза Мафалда (28) е доказ дека титулите носат со себе бројни привилегии, но и „билет“ за влез во кремот на општеството. Мафлада е ќерка на Кирил, принцот од Преслав, и внука …

Повеќе »

(ФОТО) Бајага проговорил за разводот од сопругата Емилија: „Презирам да гледам во чинија и бања…“

Рок-музичарот Момчило Бајагиќ Бајага проговори за разводот од сопругата Емилија по 33. години брак. Тој рекол дека е точно оти за нивниот развод се дознало дури после две години. „Мислам дека тоа е непристојно, некој сака секој да знае за неговиот приватен живот, а јас мислам дека приватниот живот сепак …

Повеќе »

(ФОТО) ОМИЛЕНАТА ВНУКА НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА РАБОТИ ВО ЦВЕЌАРА ЗА 450 ДЕНАРИ НА ЧАС! Од замок од 30. МИЛИОНИ фунти директно на САДЕЊЕ ЦВЕЌЕ!

Младата внука на кралицата Елизабета, Лејди Луиз Виндзор која има само 18. години, која е и миленичка на кралицата, е посебна и се разликува од остатокот од кралското семејство по тоа колку е „обична“. Станува, се подготвува и оди на работа, како „целиот нормален свет“, затоа што решила да најде …

Повеќе »

Родителите на Халина Хачинс, жената убиена од Алек Болдвин, заробени во Киев

Семејството на Халина Хачинс, режисерката на фотографијата што холивудскиот актер Алек Болдвин ја убил на снимањето на филмот „Rust“, ​​моментално е заробено во Украина која е разурната од војната. View this post on Instagram A post shared by L🍃🧣 (@brissiechick68) Сопругот на Халина, Метју Хачинс, тврди дека нејзината мајка Олга …

Повеќе »

(ФОТО) Актерот со 39. години помладата вереница ги честитал празниците: „Дали таа е твоја внука?“

Долф Лундгрен (64), кога го паметиме по улогата на Иван Драго во филмот „Роки 4“, многу се израдувал кога на својот профил ги честитал празниците со својата партнерка – фитнес инструкторката Ема Крокдал (25). Сепак, имало и такви кои го прашале „дали му е внука“? Инаку, актерот пред извесно време …

Повеќе »