Tag Archives: вистина

(ВИДЕО) Кевин Спејси објавил бизарна снимка:„Ме сакате назад? Вистината наскоро ќе биде откриена!“

Познатиот актер кој извесно време е во изолација поради обвинувањата за сексуално злоставување на млади момчиња објавил бизарна снимка. Познатиот актер и се обратил на јавноста со снимка во улога на Френк Андервуд, ликот од серијата „Куќа од карти“. Станува збор за серија од која е исфрлен поради обвинувањата за …

Повеќе »

(ФОТО) Вистината зошто Меланија се омажила за Доналд Трамп: Новата книга открива детали и ја вознемирила јавноста!

Книгата се бави со сите жени во животот на Доналд Трамп – од неговата баба и мајка па се’ до неговите сопруги и ќерки… Би можело да се каже дека скоро секој месец на пазарот се појавува по една книга за Меланија или Доналд Трамп, која донесува некои непознати детали …

Повеќе »

(ФОТО) Зајачиците ја откриваат вистината за Хју Хефнер:„Бевме заробени во соба , пиевме и чекавме секс“

„За да преживеам ноќ со него морав да бидам пијана и дрогирана. Тоа не можев да го одбегнам и тоа беше единствен начин да го направам тоа“, признала Кендра која вилата на Плејбој ја напуштила во 2009. година… Окружен со многубројни убавици, секој ден, од наутро до навечер однадвор се …

Повеќе »

Раул Гонзалес ја откри вистината за лошите игри во доигрувањето!

На прес-конференцијата по последниот меч, селекторот Раул Гонзалез се обиде да го коментира само поразот од Данска, а не целиот турнир. Сепак, последните два натпревари се поврзани и тешко може еден да не кондиционира друг. По чешкото трилер сценарио,против Данска Македонија играше едно полувреме со тактика и сила рамноправно, а …

Повеќе »

(ФОТО) Мухарем Сербезовски на мета: Во септември го умреа сега го уапсија!?

За два месеци за прославениот Мухарем Сербезовски во медиумите се појавија две невистини кои предизвикаа револт кај неговите фанови на социјалните мрежи… „Легендата на балканската фолк музика, Мухарем Сербезовски синоќа бил приведен поради сомнеж дека поттикнува омраза и тероризам против САД. Причина бил стихот „Проклета је Америка“ за веќе во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Вистина или „трик“: Вонземјаните конечно „уловени“

Секојдневно сме сведоци на разни фотографии па и видеа од необјасниви појави на небото кои најчесто се поврзуваат со присуство на вонземјани. И, додека едни се убедени дека станува збор за вонземјани, други (кои се сметаат за технолошки усовршени) сметаат дека тоа е дело на некоја нова монтажа. Погледнете и …

Повеќе »