Tag Archives: викторија бекам

Бекамови се во долгови од 64. милиони евра

Модната дизајнерка Викторија Бекам и нејзиниот сопруг Дејвид Бекам наводно се длабоко во долгови, а како што пренесуваат странските медиуми, две работи се виновни за целосното деловно фијаско. Викторија и нејзиниот сопруг, наводно, не можат да се пофалат со успехот на нивниот моден бренд, а како што пренесуваат странските медиуми, …

Повеќе »

(ФОТО) Никола Пелц проговорила за односот со Викторија Бекам: „Се’ започна по венчавката со Бруклин!“

Никола Пелц и Бруклин Бекам се венчаа на почетокот на пролетта Никола Пелц решила да го прекине молкот за гласините дека не е во добри односи со својата свекрва Викторија Бекам, во заедничкото интервју со нејзиниот сопруг Бруклин Бекам. Во локалните медиуми почнаа да кружат приказни за наводната кавга меѓу …

Повеќе »

(ФОТО) ПРОБЛЕМИ ВО РАЈОТ НА СОВРШЕНОТО СЕМЕЈСТВО: Неспособниот син ги обвинува родителите, никогаш нема доволно пари и моќ, дури и сопругата го презира!

Семејството Бекам сѐ уште вистински ужива во одморот, но во рајот се наѕираат проблемиСемејството Бекам е во Палм Спрингс и овој пат сите заедно заминале на појадок облечени во бело. Дејвид и Викторија биле придружувани од ќерката Харпер и синот Ромео, додека Бруклин и Круз не биле никаде на видок.Додека …

Повеќе »

(ФОТО) ДЕЈВИД БЕКАМ ИМ ОДРЖА ЛЕКЦИЈА НА МАЖИТЕ: Воодушеви со еден потег! Не е ни чудо што 23. години е во брак со Викторија!

Дејвид Бекам покажа дека е вистински џентлмен, Викторија е вљубена во него со голема причина…Дејвид и Викторија Бекам на почетокот на јули ја прославија 23-годишнината од бракот. Тие двајца заедно уживаат во магијата на летото, а ја воодушевуваат јавноста со своите фотографии.Судејќи по фотографиите, нивната љубов сè уште цвета. Викторија …

Повеќе »

(ФОТО) Бекамови летуваат на Јадранот, во луксузна вила го прославиле роденденот на својата ќерка

Викторија и Дејвид Бекам се одмараат во Хрватска со своите деца, а според локалните медиуми, славниот пар престојува во луксузниот комплекс Lopud 1483 на Лопуд. View this post on Instagram A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) Таму го прославиле и 11-от роденден на својата ќерка Харпер, а на Инстаграм …

Повеќе »

(ФОТО) Семејството Бекам на суд со жена која тврди дека е мајка на нивната ќерка: „Тоа не вознемирува“

СЕМЕЈСТВОТО Бекам доживува вистинска драма откако Шерон Бел (58) ги обвинила Викторија и Дејвид дека и ги украле јајните клетките со кои ја зачнале Харпер Севен. Бекамови ја обвинија Бел за малтретирање затоа што им праќала писма, им тропала на вратите и ја чекала Харпер Севен пред училиштето после наставата …

Повеќе »

Викторија и Дејвид Бекам ограбени – крадците упаднале додека парот бил во куќата

Во кражбата во луксузниот дом на Дејвид и Викторија Бекам во западен Лондон украдени се работи вредни неколку илјади фунти, објавија британските медиуми. Се верува дека кражбата во куќата на брачната двојка во Кенсингтон се случила додека во неа биле Бекамови со нивната 10-годишна ќерка. Според странските медиуми, кражбата не …

Повеќе »

(ФОТО) Дали е ова НАЈНОВИОТ ТРЕНД НА ЛЕТНА ОБЛЕКА? Викторија Бекам претставила интересен модел!

Викторија Бекам секогаш има интересни модели на фустани. Поранешната пејачка, и со години успешна модна дизајнерка со години, Викторија Бекам, е позната по својот минималистички стил. Нејзините колекции се карактеризираат со едноставни кроеви, еднобојни дезени, елеганција и умереност.   View this post on Instagram   A post shared by Victoria …

Повеќе »

Серија за нивниот живот: Викторија и Дејвид Бекам ја продале приватноста за 16. милиони фунти

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам (45) и неговата сопруга Викторија Бекам (46) потпишале договор со продуцентската куќа „Нетфликс“ вреден 16. милиони фунти. Двојката, која тежи 769. милиони фунти, ќе снима серија во која ќе бидат прикажани невидени моменти од нивното семејство од секојдневниот живот, а на сето тоа се согласиле бидејќи …

Повеќе »