Tag Archives: весници

(ФОТО) ПОЗНАТА АКТЕРКА ОД ВЕСНИК ДОЗНАЛА ДЕКА СОПРУГОТ ЈА ИЗНЕВЕРУВА СО ПОМЛАДА: Одвратни фотографии го шокираа светот! Таа веднаш проговори и направи ДРАСТИЧЕН ПОТЕГ!

Познатата и сакана актерска ѕвезда Тони Колет (The Sixth Sense, Heritary, Staircase, Little Miss Sunshine) се разведува по 20 години брак. Познатата актерка преку еден таблоид дознала дека нејзиниот сопруг Дејв Галафаси ја изневерува со помлада жена. Тони го запознала Дејв додека го промовирала албумот на неговиот бенд во тоа …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Карикатирата ја шокирала Серена Вилијамс:„Ова е сексизам и расизам…“

После скандалозниот меч во финалето на УС Опен на карикатурата Вилијамс скока по тенискиот рекет и судијата ја прашува Наоми: “Не можеше ли да и’ дозволиш да победи?” Однесувањето на Серена Вилијамс на финалето на US Open, каде изгуби од Јапонката Наоми Осака предизвика лавина на коментари на социјалните мрежи, …

Повеќе »

(ФОТО) Што ќе рече Швајни: Ана Ивановиќ се соблекла за бугарски магазин

Некогашната српска тенисерка, Ана Ивановиќ, се сликала за бугарското издание на магазинот „Ел“ и во таа пригода потполно се разголила. Бившата тенисерка во темновиолетова тренерка ги покажала градите, барем според насловната страна. Фотографијата од насловната ја поставила и на социјалните мрежи со што собрала голем број лајкови но и комплименти …

Повеќе »