Tag Archives: вејн руни

(ФОТО) Познатиот фудбалер со години ја изневерувал сопругата: Сега таа јавно проговорила за нивниот брак

Сопругата на фудбалерот Вејн Руни – Колин неодамна во својот документарец открила се за нивната турбулентна врска и скандалите кои ги следат со години. „Немаше да бидам овде сега да не му простив“, искрено изјавила Колин. Вејн се обидел да ги прикрие своите неверства, но новинарите често го фаќале во …

Повеќе »

Вејн Руни повторно ја измамил сопругата!? Го нашле во хотел со три девојки – интервенирала и полицијата!

Поранешниот фудбалер Вејн Руни повторно се најде среде скандал. Тој завршил на насловните страници на странските медиуми по бурниот излет со неколку девојки кои имале по 21. година, а сега вели дека е предмет на местенка. Руни бил во ноќен клуб и се забавувал, каде беа присутни и инфлуенсерката Тејлор …

Повеќе »

(ФОТО) РЕАКЦИЈА НА ИЗМАМЕНА ЖЕНА:Откриено што направила сопругата на Вејн Руни кога го видела со друга жена!

Неколку часови откако светот го обиколиле фотографиите на кои фудбалерот Вејн Руни се дружи со атрактивна бринета, неговата сопруга Колин долетала во Вашингтон барајќи од него истиот момент да го прекине договорот со фудбалскиот клуб DC United и да се врати дома во Англија. 33. годишната Колин е снимена на …

Повеќе »

(ФОТО) Вејн Руни не се смирува ниту со четири деца:„Го фатиле со мистериозна бринета!“

Како што пишуваат медиумите Вејн и Колин имаат проблем во бракот поради неговиот непримерен начин на живот. Фудбалерот тврдел дека ќе се потруди да престане да пие за да го спаси бракот. Фудбалерот Вејн Руни (33) е познат по тоа дека сака забави, алкохол и згодни жени, а не е …

Повеќе »

(ФОТО) Некои од најпознатите фудбалери ги изневерувале своите сопруги, а тие се’ им простиле…

Да се омажат за познат фудбалер е сон на многу девојки ширум светот. Фудбалерите се згодни, богати и идоли на нацијата, а жените кои ги избираат за сопруги веднаш ги победуват останатите стотици кои се бореле за таа позиција. Откако фудбалот стана најважна споредна работа на светот, фудбалерите се поврзуваат …

Повеќе »

(ФОТО) Колин Руни:„Не сум глупава што сакам да успее нешто во што верувам!“

Септемвриските „ѓаволштини“ на Вејн Руни придонесоа неговата бремена сопруга, која го чека нивното четврто дете, едно време да го напушти славниот фудбалер…Но, Колин Руни решила со објава на својот Фејсбук профил да открие што навистина планира со бракот… Колин Руни е категорична дека сака да го спаси бракот и вина …

Повеќе »