Tag Archives: вајано тело

(ВИДЕО) СЕ СОБЛЕКОЛ СРЕДЕ ЕМИСИЈА и сите ги шокирал со својот изглед – во седмата деценија!

И’ во седмата деценија од животот, славниот бодибилдер се пофалил со совршено вајано тело и мускули. Петар Челик има освоено 18. титули на Светскиот шампион за 55. години како што тренира и сè уште се натпреварува. Петар многу се грижи за неговиот изглед, а во изминатите 70. години изел 200.000 …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ ОПУШТИЛ – ПОРАДИ СТОМАКОТ И ЧУДНАТА ФРИЗУРА Е НЕПРЕПОЗНАТЛИВ: Важел за најголем ЗАВОДНИК меѓу глумците а вака изгледа ДЕНЕС!

Шкотскиот заводник Џерард Батлер ги мамеше воздишките на жените ширум светот кога го покажа своето мускулесто тело на филм. Шкотскиот заводник се прослави со улогите во мјузиклот „Фантомот од операта“ и епскиот спектакл „300“ каде неговата улога како крал Леонид му подари долгогодишна наклонетост на понежниот пол, а тој стана …

Повеќе »

(ФОТО) Хали Бери во прозирен костум за капење „го запалила“ Инстаграм!

Глумицата позирајќи во прозирен костум за капење покрај базен покажала вајано тело. За глумицата Хали Бери (53) годините се само број и таа со својот изглед дефинитивно им пркоси. А, откако ја запалила социјалната мрежа со својата фотографија од роденденот на која носи мокра бела маичка и нема градник, сега …

Повеќе »

(ФОТО) Џеј Ло после турејата ужива во одморот:Повторно привлекла внимание со нова фотка од нејзиниот „најопасен атрибут!“

Ова е дефинитивно нејзино време, па Џенифер Лопез одлучила да покаже дека и со 50. години изгледа одлично. Всушност, никогаш подобро. Има 50. години и изгледа како авион. Ама, како два авиони. Сега после турнејата и останало да се одмора и да прави селфи и фотографии од базени и плажи. …

Повеќе »

(ФОТО) Сопругата на познатиот глумец покажала совршено тело!

Сопругата на Вил ги покажала извајаните стомачни мускули и бронзениот тен на кој многу жени ѝ завидуваат, а не изостанала и позата на која ретко кој може да одолее и заводливата насмевка. Сопругата на славниот актер Вил Смит, Џејда Пинкет Смит, објавила фотографија на својот Инстаграм профил на која позира …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Таа е „бомба“: Вака руската убавица покажала што мисли за гласините за наводните симпатии дека партнерот со кого има дете е вљубен во друга!

Ирина Шајк во црн костум за капење покажала вајано тело. Оскар еуфоријата заврши, а полека се смируваат и гласините за наводните симпатии помеѓу Лејди Гага и Бредли Купер кои заедно глумат во филмот „Ѕвездата е родена“. За се наведено не се огласувал никој од актерите, како ниту Ирина Шајк,партнерката на …

Повеќе »

(ФОТО) Џеј Ло објавила нова фотка од стомачните мускули и никој не верува дека има 49. години!

Славната пејачка Џенифер Лопез повторно ги воодушевила своите фанови со неверојатната форма на телото. Објавила нова фотка на која ги покажала вајаните стомачни мускули. 49. годишната пејачка всушност имала намера да ги рекламира спортските хеланки од сопствената колекција, но вниманието го украло нејзиното неверојатно тело. View this post on Instagram …

Повеќе »

(ФОТО) Секси Тор: Еден од најзгодните холивудски глумци покажал импресивно торзо

Крис Хемсворт пред неколку години се преселил во Австралија, каде слободното време го минува с’рфајќи на морските бранови. Можеби има титула за холивудска суперѕвезда, но Крис Хемсворт во австралиското гратче Бајрон Беј е само обичен, локален дечко. Овој роден Австралијнец ги обожува плажата и с’рфањето, а дека е во одлична …

Повеќе »

(ФОТО) Дејвид Бекам,на срфање со децата,  го покажал вајаното тело 

Бекам своите четири деца ги однел на плажа, а неговата сопруга Викторија не им се придружила. За Дејвид често се зборува дека оди на третмани за подмладување, но сето тоа го негирал… Бившиот фудбалер Дејвид Бекам (42) на плажата во Малибу не се одвојувал од ќерката Харпер (6). Миленичката на …

Повеќе »