Tag Archives: успешен брак

Убавата жена тврди дека ОВА е клучот за среќен брак

Џулија Робертс тврди дека бакнувањето е клучот за среќен брак. Ѕвездата на филмот „Pretty Woman“ зборувала за својот љубовен живот додека гостувала во „The Late Show with Stephen Colbert“. На прашањето на водителката што би им препорачала на оние кои се во потрага по долга врска, таа веднаш одговорила: „Бакнежи“. …

Повеќе »