Tag Archives: уредување

(ВИДЕО) На „Алфа“ во недела во 11:30: „Квадрат“ со нови идеи за уредување на домот

Во најновото издание на „Квадрат“ ќе гледате: -што се епокситни подови и кои се нивните предности што ги прават се’ поголем хит на пазарот -кои беа трендовите на уредување на просторот кои ќе ја заокружат 2017. – како да ја вклопите црната боја во ѕидовите во собата за дневен престој …

Повеќе »

(ВИДЕО) Недела – 11:30: „Квадрат“ со нови идеи и совети за вашиот дом

Во недела во 11:30, можете да проследите нова епизода од КВАДРАТ – емисија за урбаното живеење. И низ најновата епизода ќе ве води Ана Николовска. Во најновото издание на „КВАДРАТ“ – инспирација, совет, идеја, тренд се’ што во треба за уредување на домот – меѓу другото ќе можете да видите: …

Повеќе »