Tag Archives: уловени

(ФОТО) Брус Вилис виден во јавноста – блед и нерасположен, фотографиран додека се шетал со сопругата

Актерот Брус Вилис бил снимен од светските папараци додека шетал по улиците на Лос Анџелес со сопругата Ема. Неговата сопруга во јавноста потврди дека Брус ќе се повлече од светот на актерството поради неговата здравствена состојба.Актерот и неговата 23-години помлада сопруга се држеле за рака, а Ема изгледаше расположено или …

Повеќе »

ПРВИ ФОТОГРАФИИ НА КАМЕРОН ДИЈАЗ СО ЌЕРКАТА: Се повлекла од светот на глумата за да се посвети на семејството а девојчето е нејзина вистинска копија!

Познатата актерка Камерон Дијаз откри на почетокот на 2020 година дека со рокерот Бенџи Маден ја има ќерката Радикс, а сега тричленото семејство е фотографирано заедно за прв пат. Познатата холивудска актерка Камерон Дијаз се повлече од светот на актерството пред неколку години, иако не и недостасувале понуди за улоги. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ФАТЕНИ НА ДЕЛО, А ДОЛГО НЕГИРАЛЕ ДЕКА ИМАЛО НЕШТО ПОМЕЃУ НИВ: Том Холанд и Зендаја снимени како се бакнуваат – сите ги нарекуваат ТОМДАЈА!

Актерот Том Холанд (25) и пејачката и актерка Зендаја (24) биле фатени како се бакнуваат во автомобил. Јавноста ги поврзуваше низ годините, но тие секогаш ги негираа тие тврдења и не потврдуваа дека се заедно. View this post on Instagram A post shared by Zendaya (@zendaya) Двојката што се запозна …

Повеќе »

(ВИДЕО) Татко ги уловил близнаците како крадат чоколадо – снимката е хит!

МИКА ФРИМЕН ги фатил неговите синови како крадат чоколадо. Кога помислиле дека никој не гледа, момчињата се искачиле до работната површина во кујната и почнаа да голтаат чоколадо. Користејќи детско столче тие се искачиле на работната површина и навалиле. Татко им се прикрал и ги прашал: “Што правите?”, а и …

Повеќе »

(ФОТО) Правилата важат за сите, но не и за Роналдо: Кога сите во Португалија се во карантин тој бил на прошетка!

И’ покрај бројните хумани гестови кои Кристиано Роналдо ги направи за неговата Португалија и борбата со корона вирусот, се чини дека со еден потег го предизвикал гневот на јавноста… Кристиано Роналдо донирал неколку милиони евра за португалските болници во борбата против коронавирус. И’ покрај хуманиот гест Португалецот со еден потег …

Повеќе »

Најголемите прељубници ги откриваат тајните како да не бидете „уловени“!

Да се измамува партнерот а сето тоа да не се дознае се чини дека е вистинска уметност која најдобро ја знаат оние кои често измамуваат… Необично истражување открило некои интересни тајни на оние љубовници кои ги изневеруваат своите партнери… Луѓето кои изневеруваат во врските или бракот, на интернет сервисот „ashleymadison.com“, …

Повеќе »