Tag Archives: убиец

(ВИДЕО) РУСИН БРУТАЛНО СИ ГО УБИЛ СИНОТ (13): Имал рак а за злосторството дал морбино објаснување!

Татко со термален тумор на мозокот го избодел својот 13. годишен син затоа што се плашел дека неговата сопруга нема да може да го воспитува сама, објави „Daily Mail“. Олег Драчев (40) е уапсен во Москва под сомнение за сторено кривично дело. Тој се обидел да ја избоде и неговата …

Повеќе »

(ВИДЕО) МОНСТРУМ МАЈКА ОД ПЕКОЛОТ: Загушила три деца додека им пеела! Момчето (3) ја гледало како му ја убива сестрата и ја молел да престане!

Полицијата вчера ја уапсила Рејчел Хенри (22) под сомнение дека ги убила нејзините три малечки деца, едно по едно, во нивниот дом во Феникс, Аризона, а потоа ги фрлала телата на троседот за да изгледа како да спијат. Рејчел се изјаснила за виновна и сега е во затворот во округот …

Повеќе »

(ФОТО) ТАТКО ОД ПЕКОЛОТ – Ана (16) се спротивставила на пијаниот татко за да ја одбрани мајката: Тој ја полил со бензин и и’ го запалил лицето!

Тинејџерка од Украина претрпела тешки изгореници откако, татко и кој бил пијан, и го запалил лицето… Ана (16) од Черновецки, во западна Украина, била сериозно изгорена по лицето и рацете кога нејзиниот 38-годишен татко дошол дома, во алкохолизирана состојба и ја нападнал нејзината мајка Наталија (43). Таткото – чие име …

Повеќе »

(Вознемирувачко видео) БЕСНИ МЕШТАНИ ПРЕТЕПАЛЕ ПЕДОФИЛ ПА ЖИВ ГО ЗАПАЛИЛЕ бидејќи силувал и убил девојче!

Група бесни мештани од село во Мексико запалиле, наводен педофил, откако бил обвинет за силување и убиство на девојче (6). Локалните медиуми објавија дека Алфредо Роблеро бил претепан. Селаните потоа го полиле со бензин и го запалиле. Овој настан се случил во едно мало село во мексиканската држава Чиапас. Роблеро …

Повеќе »

(ВИДЕО) СТРАВА ВО ХРВАТСКА – Убил три лица среде Сплит: Со мајка му крадел по цркви, го претепал и братот…

Семејството на Филип Завадлав била под набљудување на Цетарот за социјална грижа, а осомничениот убиец бил пријавен за насилство во семејството. Откако го претепал братот, осуден е на 30. дена затвор… Филип Завадлав, 25. годишен сплитски поморец, ја шокирал Хрватска откако синоќа ладнокрвно убил тројца мажи, во самиот центар на …

Повеќе »

ЗАПОЧНА СУДЕЊЕТО НА МАКЕДОНЕЦОТ КОЈ БРУТАЛНО СИ ЈА УБИ СОПРУГАТА: До смрт ја избодел со нож во лицето па ја оставил да умира во маки!

Македонец кој минатата година ја уби својата сопруга на најбрутален начин, задавајќи и 51 убод со нож, се појавил вчера пред судот во Вил (швајцарскиот кантон Санкт Гален). Крвопролевањето се случило на 18.05.2018 година во нивниот стан во Вил и, како што се наведува во обвинението, тие се скарале, околу …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – МАЈКА ЧУДОВИШТЕ ДВЕТЕ ДЕЦА ГИ ОБЕСИЛА ВО ПОДРУМ: Обвинителот ќе бара смртна казна!

Американката Лиза Снајдер (36) е обвинета дека ги обесила своите две деца во подрум во Пенсилванија, иако тврди дека девојчето (4) и нејзиниот брат (8) извршиле самоубиство. „Тоа е ужасен и трагичен настан“, рекол Џон Адамс, обвинител на округот Беркс. Мајката, која сама ги одгледуваше двете деца, била уапсена после …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ШОК ВО БЕЛАТА КУЌА – Трамп сакал родителите да ги запознае со убиецот на нивниот син!

Доналд Трамп се запозна со родителите на Хари Дан во Белата куќа и се обидел да ги натера да се сретнат лице в лице со Ен Сакулас, жената за која се тврди дека го удрила нивниот син со автомобил по што починал. Шокираните родители го одбиле. Американскиот претседател дури и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) БЕБИСИТЕРКА УБИЕЦ – МОНСТРУМ Е УБАВ ЗБОР ЗА НЕА: Викторија се понудила да чува бебе од 6. месеци, а потоа го удавила, избодела и запалила во шумата!

Многумина ја опишувале како симпатична девојка, но Викторија Аимединова (23) не само што го обожувала ѓаволот, туку и се однесувала како самиот ѓавол, убивајќи невино шестмесечно бебе кое го чувала. Оваа млада Русинка од градот Заводуковск се понудила да го чува малечкиот Богдан додека неговите родители биле на погреб. Вистинската …

Повеќе »