Tag Archives: убиец

НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ – Ова е најсмртоносното животно на светот, го среќаваме секој ден: До сега убило 52. милиони луѓе!

Ако мислите дека станува збор за диви животни, многу грешите Кога мислите за најсмртоносни животни во светот, веројатно мислите на лавови, тигри, мечки и слични ѕверови. Но, Центрите за контрола и превенција на болести во САД тврдат дека животното кое претставува најголема закана за човечкиот вид, нема никаква врска со …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЧУДОВИШТЕ ОД ЧОВЕК: Бивш полицаец извршил 13. убиства, скоро 50. силувања и повеќе од 120. провали

Поранешен американски полицаец, кој се претворил во сериски криминалец познат како „Убиец на Голден Стејт“, признал 13. убиства, како и низа силувања и упади во домови во Калифорнија во 1970-тите и 1980-тите, јавуваат американските медиуми. Џозеф Де Ангело (74) се изјаснил за виновен според договорот со обвинителите што го штити …

Повеќе »

(ВИДЕО) РУСИН БРУТАЛНО СИ ГО УБИЛ СИНОТ (13): Имал рак а за злосторството дал морбино објаснување!

Татко со термален тумор на мозокот го избодел својот 13. годишен син затоа што се плашел дека неговата сопруга нема да може да го воспитува сама, објави „Daily Mail“. Олег Драчев (40) е уапсен во Москва под сомнение за сторено кривично дело. Тој се обидел да ја избоде и неговата …

Повеќе »

(Вознемирувачко видео) БЕСНИ МЕШТАНИ ПРЕТЕПАЛЕ ПЕДОФИЛ ПА ЖИВ ГО ЗАПАЛИЛЕ бидејќи силувал и убил девојче!

Група бесни мештани од село во Мексико запалиле, наводен педофил, откако бил обвинет за силување и убиство на девојче (6). Локалните медиуми објавија дека Алфредо Роблеро бил претепан. Селаните потоа го полиле со бензин и го запалиле. Овој настан се случил во едно мало село во мексиканската држава Чиапас. Роблеро …

Повеќе »

(ВИДЕО) СТРАВА ВО ХРВАТСКА – Убил три лица среде Сплит: Со мајка му крадел по цркви, го претепал и братот…

Семејството на Филип Завадлав била под набљудување на Цетарот за социјална грижа, а осомничениот убиец бил пријавен за насилство во семејството. Откако го претепал братот, осуден е на 30. дена затвор… Филип Завадлав, 25. годишен сплитски поморец, ја шокирал Хрватска откако синоќа ладнокрвно убил тројца мажи, во самиот центар на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ШОК ВО БЕЛАТА КУЌА – Трамп сакал родителите да ги запознае со убиецот на нивниот син!

Доналд Трамп се запозна со родителите на Хари Дан во Белата куќа и се обидел да ги натера да се сретнат лице в лице со Ен Сакулас, жената за која се тврди дека го удрила нивниот син со автомобил по што починал. Шокираните родители го одбиле. Американскиот претседател дури и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) БЕБИСИТЕРКА УБИЕЦ – МОНСТРУМ Е УБАВ ЗБОР ЗА НЕА: Викторија се понудила да чува бебе од 6. месеци, а потоа го удавила, избодела и запалила во шумата!

Многумина ја опишувале како симпатична девојка, но Викторија Аимединова (23) не само што го обожувала ѓаволот, туку и се однесувала како самиот ѓавол, убивајќи невино шестмесечно бебе кое го чувала. Оваа млада Русинка од градот Заводуковск се понудила да го чува малечкиот Богдан додека неговите родители биле на погреб. Вистинската …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) На ужасен начин ја дознала вистината за своето минато – ИСТРАЖУВАЛА УБИСТВО НА ДВЕ ДЕВОЈЧИЊА ВО СВОЈОТ КРАЈ КОГА НА ИНТЕРНЕТ ВИДЕЛА ЧУДНА ФОТОГРАФИЈА: На неа била нејзината мајка и така ја дознала морничавата вистина…

Пред 17 години, две девојчиња, Холи Велс и Џесика Чепмен, исчезнале во британскиот Сохам. Едно попладне, отишле во продавницата да купат бонбони, но никогаш не се вратиле. Нивните тела биле пронајдени 13. дена подоцна недалеку од Сохам, а наскоро се дознало дека Ијан Хантли ги повикал во неговиот дом. Тој …

Повеќе »

(ФОТО) БРУТАЛНО – ОВА Е МОНСТРУМ ОД МАЈКА: Ги убила двете ќерки бидејќи и пречеле во работата а потоа објавила МОРНИЧАВА ПОРАКА на фејсбук!

Луиз Портон (23) од Велика Британија ги убила своите две деца, бидејќи и пречеле во работата со која се занимавала, односно проституцијата, пренесува Daily Mail. Таа прво на 15. јануари 2018. година ја убила тригодишната ќерка Драпер Лекси, а 18. дена подоцна и пресудила и на нејзината сестра Скарлет Вон, …

Повеќе »