Tag Archives: убавина

(ВИДЕО) Денес во 12:30: „Урбан блок“ со нови содржини

Во денешното издание на „Урбан блок“ ќе гледате: – што е габична инфекција, како се лекува и како да ги препознаете симптомите Разговор со доктор Анете Кајсторовска. – што е ново и актуелно во светот на убавината, како да го корегирате недостатоците без да „легнете“ под нож. Разговор со доктор …

Повеќе »