Tag Archives: три знаци

Мажите родени во ОВИЕ ТРИ знаци се НАЈГОЛЕМИ СЛАБАЦИ: Бегаат од одговорност, се ќе стават на рамениците на жените

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Повеќето жени од посилниот пол очекуваат дека се силни и дека во нивната прегратка се чувствуваат заштитени и сигурни. Сепак, некои хороскопски знаци се едноставно кукавици. Риби Мажите родени …

Повеќе »

„САМО 3 ЗНАЦА НА ЗОДИЈАКОТ СЕ ПОСЕБНИ“: Најпознатиот астролог Џуна Давитасвили тврдела дека ТИЕ можат да го освојат светот

Евгенија Давитасвили, попозната како Џуна, била руска емигрантка, писателка, сликарка и јавна личност. Нејзините астролошки прогнози биле високо ценетиЗа време на СССР, Џуна Давитасвили била позната како видовита и исцелител. Луѓето од целиот свет доаѓале кај неа за да ја прашаат за совет или да им ја претскаже судбината. Но, …

Повеќе »

Владеењето на Терезијата носи подобри денови за 3. хороскопски знаци: До 23.10. ним животот ќе им биде поубав!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… 3. хороскопски знаци ги чека среќа за време на владеењето на Терезија! До 22.10. можат да го постигнат она што долго време го посакуваат! Владеењето на ерезијата започна, Сонцето …

Повеќе »

ТРИ знаци кои ќе ги следи среќа во 2023 година: Според познатиот руски АСТРОЛОГ, сè што ќе посакаат ќе им се оствари

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Руски астролог тврди дека овие знаци ќе ги следи среќа во текот на 2023. година Павел Глоба е еден од најпознатите руски астролози и велат дека неговите астро прогнози …

Повеќе »

На овие хороскопски знаци им претстои напорна есен

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Есента ПОЧНА. Деновите се скратуваат, а температурите се намалуваат. Дождливите денови полека стануваат секојдневие, а летните настани се веќе далечно минато. Ѕвездите ни подготвија различни предизвици во наредните месеци, …

Повеќе »

Овие знаци не ги знаат границите на моралот и „газат“ преку други луѓе

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Моралот им е туѓ збор. Близнаци Близнаците не се луѓе со силни убедувања. Тие често го менуваат мислењето и ставовите и обично не сакаат да ги следат правилата. Тие …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци во наредниот период конечно ќе ја пронајдат вистинската љубов

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ако сè уште не сте ја пронашле љубовта на вашиот живот, постојат големи шанси тоа конечно да се промени во следните неколку месеци. Така барем вели астрологијата. Овие три …

Повеќе »

ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои никого не оставаат рамнодушен со својот сексапил: Кога ќе се појават, сите останати паѓаат во нивна сенка

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои луѓе привлекуваат внимание со својот изглед, други кога зборуваат, а посебните луѓе со својата сексипилност и изглед. Овие хороскопски знаци се издвојуваат од толпата. Имаат силна енергија, свесни …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци е најдобро да ги имате како пријатели

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ПРИЈАТЕЛИТЕ заземаат важно место во нашиот живот. Тоа се луѓе кои длабоко не познаваат и со кои можеме да се смееме и да се забавуваме, но поважно е да …

Повеќе »