Tag Archives: три години

Водителка на емисија во Египет зборувала за вонбрачен секс – па добила три години затвор!

Телевизиската водителка, Доа Салах, во Египет е осудена на три години затвор, откако на телевизија во живо дискутирала за тоа како може да се забремени надвор од конвенционалниот брак. Салах, која работи како водителка на телевизијата “Al Hahar TV”, ги прашала своите гледачи дали размислуваат за секс пред брак и …

Повеќе »