Tag Archives: три години

(ВИДЕО) Момче (3) користи стол за да се грижи за својот татко во вегетативна состојба

ЛИУ На (31) не очекувала нејзиното видео да стане вирално откако го објавила на кинеската социјална мрежа Douyin. Во видеото, нејзиниот син Туту се качува на стол за да ја прилагоди главата на својот татко, кој лежи во кревет во вегетативна состојба. „Кога Туту требало да дремне, забележал дека главата …

Повеќе »

МАЈКА ЈА УБИЛА ЌЕРКАТА (3) ПОРАДИ СУНЃЕРОТ БОБ: Крвавото тело го спакувала во вреќа за ѓубре – херојот од цртаниот филм и „наредил“ да го направи тоа

ЏАСТИН Џонсон (22) ја убила својата тригодишна ќерка Сатон два дена по роденденот на девојчето. Таа го искасапила детето со нож, а потоа телото го ставила во црна кеса за ѓубре. На суд, таа рекла дека херојот од цртаните филмови Сунѓерот Боб Кокалоне и рекол на телевизија да го убие …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена од пет метри височина ја фрлила ќерка си (3) во кафез со мечка

Шокантен инцидент се случил во зоолошка градина во Узбекистан, кога жена ја фрлила својата тригодишна ќерка во кафез со кафеава мечка. На снимката од надзорната камера се гледа жена која стои над кафезот за мечки. Таа во еден момент го подигнала девојчето, ја ставила на оградата и ја фрлила пет …

Повеќе »

ЗА ОВИЕ 3. ЗНАЦИ ПОЧНУВА ПЕРИОДОТ НА ЛУДА СРЕЌА: До 2025. година среќата ќе ги следи во чекор!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ќе постигнат се што ќе замислат! Позицијата на ѕвездите и планетите ќе им помогне на овие знаци во следните 3. години. Пред нив е период во кој лесно ќе …

Повеќе »

Познато колку пари ќе треба Новак Ѓоковиќ да и плати на Австралија

Новак Ѓоковиќ е депортиран од Австралија, автоматски ќе добие забрана за влез во земјата во траење од три години, а ќе ги плати и трошоците за судењата кои во два наврати ги загуби. Новак ќе треба да ги плати трошоците за судењето, а според австралиските медиуми се работи за сума …

Повеќе »

(ФОТО) „Психијатар ми објасни зошто НЕМАМ ПАРТНЕР веќе 3 ГОДИНИ“: Наташа Беквалац отворено за ПРИВАТНИОТ ЖИВОТ!

Пејачката не крие дека посетува психијатар, бидејќи смета дека менталното здравје е многу важно. Пејачката Наташа Беквалац признала дека три години нема момче, но дека се уште се чувствува фантастично. – Се чувствувам добро, навистина. Имав период кога не ми беше добро, а сега се чувствувам одлично. По драматичниот развод …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајка ја покажала својата голема 14-месечна ќерка, луѓето ја нарекле злоставувач!

КОГА забременила на 18 години и дознала дека чека девојче, мајката на Кајла се надевала дека ќе ги наследи нејзините гени. Таа е мала и витка. Нејзиното бебе при раѓањето тежело 3,3 килограми, што е нешто помалку од американскиот просек. Но, на 14 месеци таа веќе носи облека наменета за …

Повеќе »

(ФОТО) СТРАШНА СМРТ НА МАЈКА И ДВЕ ДЕЦА: Скокнала од 19-ти кат со бебе и тригодишен син во рацете! Ова е нејзината проштална порака!

Мајката наводно скокнала од височина од околу 60/ метри со бебе и син во рацете, убивајќи се себе си и децата, објавила руската полиција. Олга Жаркова (34) и нејзините два сина, на возраст од три години и еден месец, починале откако паднала од стан на 19-ти кат во Москва, каде …

Повеќе »

(ФОТО) Глумицата се пријавила во затвор на отслужување на казната поради злосторствата поврзани со култот

Актерката Алисон Мек, позната по улогата во серијата „Смолвил“, се пријавила да ја отслужи казната во затвор во Калифорнија, пишува USA Today. Алисон во јуни беше осудена на три години затвор откако се изјасни за виновна за учество во работата на сексуалниот култ NXIVM предводен од Кит Раниер. Алисон во …

Повеќе »